15 aprile, 2024, Hotel Ramada sala Toscana.

Make-up Trends by Iaz Denisa

Masterclass Pentru prima dată în Oradea, make-up artistul Iaz Denisa susține un Masterclass unde vă așteptăm să cunoașteți stilul ei și tehnicile explicate in detaliu.
Zile
Ore
Minute
secunde

Spectacol de teatru cu copii cu deficiențe de auz

23 martie, 2022

A fost o bucurie pentru noi, Rotary Club Oradea Art Nouveau să fim conduși în călătoria mirării, a jocului, a descoperirii sunetului și a culorilor de cei 12 protagoniști – copii cu deficiențe de auz, ai spectacolului Puf Buf.

Am oferit și noi la rândul nostru bucurie protagoniștilor dăruindu-le la sfârșitul reprezentației surprize și cadouri.

Suntem fericiți să putem susține educația, să ne implicăm pentru fericirea copiilor.

Astăzi, miercuri, 23 martie de la ora 17 în Era Park, teatrul Basca din Timișoara a prezentat spectacolul Puf Buf realizat cu copiii de la Centrul Școlar de Educație Incluzivă „Constantin Pufan” din Timișoara, realizat în cadrul proiectului „Dincolo de cuvinte”.