15 aprile, 2024, Hotel Ramada sala Toscana.

Make-up Trends by Iaz Denisa

Masterclass Pentru prima dată în Oradea, make-up artistul Iaz Denisa susține un Masterclass unde vă așteptăm să cunoașteți stilul ei și tehnicile explicate in detaliu.
Zile
Ore
Minute
secunde

Educație pentru noua generație

4 noiembrie, 2022

Educație pentru noua generație”, un proiect districtual, ambițios și extrem de necesar în societatea românească, ne-a provocat, am format echipă și am acționat.

Astfel, echipa formată din Rotary Oradea, Rotary Art Nouveau și Benvenuti a dotat Școala cu clasele I-VIII din Uileacu de Beiuș, județ Bihor cu: table inteligente, laptopuri, o multifuncțională și un fond de carte pentru Biblioteca Școlară, de care se bucură acum 110 copii. Valoarea proiectului este de 45.000 lei.

Nu ne putem imagina o modalitate mai eficientă de a contribui la un viitor mai bun și la o societate mai frumoasă, decât investind în educația copiilor.

„Viața e frumoasă când ești fericit, dar viața e și mai bună când alții sunt fericiți datorită ție.”