Nous préparons la prochaine année rotarienne 2024-2025

24 mars 2024
Nous préparons la prochaine année rotarienne 2024-2025

Notre équipe composée de : Maria Pop - Présidente, Simona Schițcu - Secrétaire, Claudia Sârbu - Trésorière a participé au DTTS & PETS 2024 depuis Sovata.

În comitetul Districtual „Leadership Directory 2024-2025 ” se regăsesc colegele noastre: Sorina Bradea – Chair Fundraising Subcommittee, Daniela Ionașcu și Angela Tebieș member Woman în Rotary Committee.

De asemenea, în echipa Districtuală 2024-2025 sunt: Angela Tebieș – Chair Community Economic Development și Daniela Ionașcu – Asistent Guvernator.

„O întâlnire constructivă și educativă, împletind pregătirea cu relaxarea.

O prezentare de excepție a lui Daniel David – Rector UBB Cluj Napoca, despre valorile pe care le promovează Rotary și despre gestionarea conflictelor. Actorul Bob Bogdan Rădulescu a vorbit despre leadership. Apoi am luat parte la diverse întâlniri care să ne pregătească pentru managementul Clubului pe care urmează să-l conducem. Constructiv și relaxant în același timp.” – acestea sunt impresiile viitoarei președintei Maria Pop în urma participării la DTTS & PETS 2024 de la Sovata din acest weekend.

Dorim mult succes echipei care se pregătește pentru conducerea Clublui nostru în anul rotarian 2024-2025.

Suntem mândri de colegele noastre care ne reprezintă în echipa Districtuală și în anul ce urmează.

„The magic of Rotary „

Putem, vrem, reușim! Împreună!