Interact Art Nouveau

Un început de drum!

Interact Art Nouveau.

O frumoasă sărbătoare!

Pentru noi, Rotary Art Nouveau este o mare bucurie și onoare să împărtășim viziunea, valorile și obiectivele rotariene celor mai tineri, dornici să descopere, să învețe și să dobândească experiență de voluntar.

Suntem fericiți că avem posibilitatea de a-i sprini pe acești minunați tineri să pătrundă într-o lume care oferă privilegiul de a juca rolul îngerilor, capabili să schimbe destine și să aducă zâmbetul pe fețele multor oameni cunoscuți sau necunoscuți.

În 24 noiembrie 2022 a avut loc festivitatea de cartare a Clubului Interact Art Nouveau la Biblioteca Județeană Oradea.

Au fost alături de noi la acest eveniment, fizic sau online: Florin Marginean, Guvernator District 2241, Ovidiu Bunget, Guvernator ales 2023-2024 District 2241, Ancuta Șchiop, director Biblioteca Județeană, Rotary Oradea, Rotaract Oradea și Interact Oradea.

Vă mulțumim.Le dorim tinerilor rotarieni mult succes pe acest drum, proiecte frumoase, bucurie și prietenie în spiritul motto-ului rotarian „Service Above Self”.